Kryminalni wytropili i zatrzymali poszukiwanego listem gończym
W miniony poniedziałek w Poroninie kryminalni zatrzymali 43-latka poszukiwanego na podstawie listu gończego. Mężczyzna podejrzewany jest również o dokonanie kradzieży. Poszukiwany pod konwojem trafił już do więzienia, gdzie odbędzie karę jednego roku pozbawienia wolności.
W miniony poniedziałek tj. 13 lipca br. policjanci z Wydziału Kryminalnego ustalili, gdzie ukrywa się osoba poszukiwana na podstawie listu gończego. Wkrótce w jednym z budynków mieszkalnych na terenie Poronina dokonali zatrzymania całkowicie zaskoczonego 43-letniego mieszkańca powiatu tatrzańskiego. Mężczyzna poszukiwany był przez Sąd Rejonowy w Zakopanem w związku z orzeczoną karą bezwzględnego pozbawienia wolności za jazdę po alkoholu. Ten były już kierowca trafi do więzienia na jeden rok. Ponadto zakopiańscy śledczy prowadzą dochodzenie w sprawie zgłoszonej kradzieży mienia, gdzie podejrzewanym jest zatrzymany 43-latek.
Przypominamy, że za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara do 3 lat więzienia, a za kradzież od 3 miesięcy do 5 lat. To kolejna poszukiwana osoba zatrzymana przez tatrzańskich policjantów.
Aktualna baza osób poszukiwanych dostępna jest na stronie: https://poszukiwani.policja.gov.pl/
R.W./zdj. poglądowe
#policjazakopane