AKTUALNOŚCI

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Utrudnienia w ruchu

Poniżej zamieszczamy komunikat Urzędu Miasta Zakopane o utrudnieniach w ruchu w związku z prowadzonymi pracami drogowymi.

Komunikat UM Zakopane:

Informujemy, iż ze względu na roboty budowlane związane z wymianą nawierzchni nastąpią utrudnienia w ruchu i całkowite zamknięcie dla ruchu kołowego ul. Szymony na odcinku od skrzyżowania z ul. Kasprowicza do skrzyżowania z ul. Do Samków w dniach od 24.10.2022 r. do 27.10.2022 r. w godzinach od 7:00 do 17:00 oraz ul. Do Samków na odcinku od skrzyżowania z ul. Chramcówki do skrzyżowania z ul. Szymony (wraz ze skrzyżowaniem) w dniach: 28.10.2022 r., 31.10.2022 r. oraz 3.11.2022 r. w godzinach od 7:00 do 17:00.

Informujemy, że w ww. okresie zorganizowany zostanie objazd przez ul. Chyców Potok.

Ruch pieszych poruszających się chodnikami w obrębie prac budowlanych odbywać się będzie zgodnie z tymczasową organizacją ruchu.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy mieszkańców, przedsiębiorców, turystów i użytkowników ruchu drogowego. Właścicieli pojazdów prosimy o pozostawianie samochodów poza obrębem przebudowywanej ulicy, jednocześnie prosząc o wyrozumiałość i cierpliwość, a także o dostosowanie się do wprowadzonych zmian i zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie wykonywanych robót.

Jednocześnie informujemy, że powyższe terminy mogą ulec nieznacznym modyfikacjom w przypadku wystąpienia niesprzyjających warunków atmosferycznych. 

źródło:UM Zakopane

Powrót na górę strony