Taktyka, walka wręcz i samoobrona

Taktyka, walka wręcz i samoobrona

W dniach od 21 lipca do 28 lipca 2018 w Ustce odbyło się elitarne szkolenie Szkoły Walki Savbor - SAVBOR Tactical Camp, które w swoim programie obejmowało zagadnienia z walki wręcz, samoobrony, taktyki i technik interwencji oraz szkolenie S.E.R.E. Uczestniczył w nim nasz kolega asp. Szymon Dziębowski z Wydziału Prewencji zakopiańskiej Komendy.

System SAVBOR - to nowoczesny system walki i samoobrony oraz strzelań bojowych stosowanych w taktyce sił specjalnych. Uczy skutecznych i sprawdzonych rozwiązań w walce wręcz, walce kijem i nożem.

Szkolenie SAVBOR Tactical poprowadził Krzysztof Sawicki twórca Szkoły Walki SAVBOR szkoleniowiec i konsultant ds. walki w bliskim kontakcie w jednostkach specjalnych i antyterrorystycznych wojska i policji wraz z wysokiej klasy kadrą instruktorską, która tworzą szkoleniowcy i byli żołnierze JW GROM.

Do grona uczestników dołączył nasz kolega asp. Szymon Dziębowski – na co dzień pracujący w Wydziale Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem i od 10 lat zajmujący się szkoleniem zakopiańskich policjantów z zakresu taktyki i technik interwencji.

Szymon stale podnosi swoje kwalifikacje i umiejętności, chcąc przekazywać wiedzę swoim kolegom w służbie.

Życzymy dalszych sukcesów.