Aktualności

 • ROZBOJARZE Z KOŚCIELISKA ARESZTOWANI
  2015-02-13
  Nie cieszyli się długo łupem dwaj bandyci, którzy najpierw pobili, a następnie okradli mężczyznę. Zostali zatrzymani przez zakopiańskich kryminalnych. Zatrzymani to doskonale znany 26-letni mieszkaniec Kościeliska i jego kompan 19-latek z tej samej miejscowości.
  Do zdarzenia doszło w środę 4 lutego...
  więcej
 • Policjanci realizując czynności do niebieskiej karty ujawnili broń palną
  2015-02-05
  Zakopiańscy policjanci realizujący czynności w związku ze zgłoszeniem przemocy domowej ujawnili nielegalna broń palną. Mundurowi zabezpieczyli broń myśliwską i kilkadziesiąt sztuk amunicji. Właścicielowi posesji grozi nawet 8 lat więzienia. 
  Zakopiańscy dzielnicowi realizowali zadania w związku z...
  więcej
 • Narada roczna zakopiańskiej policji
  2015-02-05
  W Komendzie Powiatowej Policji w Zakopanem, odbyła się narada roczna poświęcona wynikom jakie osiągnęła zakopiańska policja w 2014 roku. Przedstawiono jednocześnie główne cele i zadania na 2015 rok.
  W naradzie, która odbyła się wczoraj, oprócz policjantów, udział wzięli Małopolski Komendant...
  więcej
 • Na stoisku z oscypkami ukrywał narkotyki
  2015-02-02
  Zakopiańscy policjanci zatrzymali 33-letniego mężczyznę związanego z przestępczością narkotykową. Kryminalni przejęli ponad 70 gram amfetaminy i prawie 10 gram marihuany. Mężczyzna już usłyszał zarzuty.
  W piątek na ulicy Krupówki zakopiańscy kryminalni zatrzymali 33-letniego sprzedawcę oscypków,...
  więcej
 • Szajka włamywaczy po raz kolejny w rękach Policji
  2015-02-02
  Zakopiańscy policjanci po raz kolejny w ostatnich dniach zatrzymali doskonale im znanych złodziei, którzy włamywali się do domków letniskowych, mieszkań i pojazdów. Dodatkowo jeden z włamywaczy za swój cel obrał sobie autokar, którym usiłował odjechać. W sumie grupa usłyszała kilka zarzutów. O ich...
  więcej
 • ¾ Polaków ma zaufanie do Policji
  2015-01-28
  Policja cieszy się zaufaniem Polaków – wynika z badania społecznego na temat opinii rodaków na temat Policji i jej działań. W sondażu przygotowanym na zlecenie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, zapytaliśmy również o zdanie na temat propozycji zaostrzenia przepisów ruchu drogowego.
  Zaufanie do...
  więcej
 • PIJANY PODAWAŁ SIĘ ZA POLICJANTA
  2015-01-28
  Zakopiańscy Policjanci zatrzymali 36 – latka, który okazując odznakę policyjną podawał się za funkcjonariusza Policji i interweniował wobec gości hotelowych.
  Do zdarzenia doszło w sobotę w godzinach nocnych na terenie jednego z Hoteli w Zakopanem. Policjanci otrzymali zgłoszenie, iż mężczyzna w...
  więcej
 • Nie bądź obojętny !!!
  2015-01-28
  Każdy może pomóc tym osobom, które szczególnie narażone są na działanie niskich temperatur. Policjanci, Strażnicy Miejscy oraz pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zakopanem 21 stycznia 2015 roku sprawdzali pustostany w Zakopanem poszukując osób potrzebujących pomocy.
  Policjanci...
  więcej
 • Złodziejski duet zatrzymany
  2015-01-28
  Tatrzańscy stróże prawa zatrzymali 30-latka oraz jego o 4 lata młodszego kolegę, którzy mają na swoim koncie kradzieże sklepowe. Para wpadła dzięki kryminalnym, którzy analizując monitoring jednego z marketów, zauważyli złodziei wsiadających do zaparkowanego przed sklepem Lexusa. Zatrzymanym grozi...
  więcej
 • Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka, zadbajmy o bezpieczeństwo naszych seniorów.
  2015-01-21
  Porozmawiajmy z naszymi dziadkami i rodzicami, na czym polega działanie oszustów metodą na tzw. wnuczka i jak należy reagować w takich sytuacjach. Przy okazji świętowania i składania życzeń naszym najukochańszym babciom i dziadkom, wyczulmy ich na tego typu sytuacje. Dzień Babci i Dzień Dziadka...
  więcej
 • BEZPIECZNE FERIE - BEZPIECZEŃSTWO W RUCHU DROGOWYM
  2015-01-21
  BEZPIECZNE FERIE - BEZPIECZEŃSTWO W RUCHU DROGOWYM
   
  W okresie zimowego wypoczynku małopolska Policja drogowa, w trosce o podróżnych, przeprowadzi działania, których celem będzie:
   nadzorowanie głównych szlaków komunikacyjnych województwa,
   udzielanie wskazówek i rad kierującym,
   upłynnianie ruchu...
  więcej
 • BEZPIECZNE FERIE - PORADY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
  2015-01-21
  BEZPIECZNE FERIE - PORADY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
  Ferie zimowe to dla dzieci i młodzieży wymarzony czas zabaw na śniegu i lodzie. Aby jednak przebiegły one szczęśliwie i wszyscy wypoczęci wrócili do swych domów, należy pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, obowiązujących tak podczas...
  więcej
 • PUCHAR ŚWIATA W SKOKACH NARCIARSKICH – PODSUMOWANIE PRACY POLICJANTÓW
  2015-01-20
  W operacji policyjnej „SKOKI 2015” zaangażowanych było ponad 150 małopolskich policjantów. Nad bezpieczeństwem kibiców pracowali policjanci z drogówki, prewencji jak i służby kryminalne. W sobotnią noc zakopiańscy policjanci mieli pełne ręce roboty.
  Począwszy od Krakowa i Myślenic policjanci z...
  więcej

Komunikaty

 • 2015-02-20 16:21
  KOMENDA POWIATOWA POLICJI W ZAKOPANEM
   
  więcej
 • Informacja o wyniku naboru
  2015-02-18 09:40
  Informacja o wyniku naboru na stanowisko:
  Specjalista
  Zespołu ds. Administracyjno-Gospodarczych Wydziału Wspomagającego Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem
  więcej
 • LISTA KANDYDATÓW SPEŁNIAJĄCYCH WYMAGANIA FORMALNE
  2015-02-09 14:05
  KOMENDA POWIATOWA POLICJI
               W ZAKOPANEM                                                                
   
   
   
  więcej

Z życia garnizonu